Imagine

Cerere Unban FanGames

Încuiat
Avatar utilizator
????????????
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mar 12, 2024 2:13 pm

Cerere Unban FanGames

Nickname-ul tau: Geo ❣
Nickname-ul adminului care te-a banat: Nu detin aceasta informatie.
Nume server/ip: cs2.fangames.ro
Data si ora: 13.03.2024 - 21:00.
SteamID-ul tau: 76561199171633770.
Avatar utilizator
ZywOOJR
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mar 13, 2024 9:44 pm

Re: Cerere Unban FanGames

buna seara! eu aseara cand m am jucat pe sv , am jucat si cand sa intru inapoi vad ca mi am luat ban eu nu joc cu coduri si unii admini stiu trb asta n am dat hvh cu nimeni eu vreau sa mi se dea unban pentru ca sunt nevinovat
t
Sn1per
Fondator
Mesaje: 58
Membru din: Dum Apr 18, 2021 1:45 pm
3
Romania

Re: Cerere Unban FanGames

ZywOOJR scrie: Mie Mar 13, 2024 9:48 pm buna seara! eu aseara cand m am jucat pe sv , am jucat si cand sa intru inapoi vad ca mi am luat ban eu nu joc cu coduri si unii admini stiu trb asta n am dat hvh cu nimeni eu vreau sa mi se dea unban pentru ca sunt nevinovat
t
Te rog sa respecti modelul de postare si sa faci propriu topic. Acest post va fi sters.
Avatar utilizator
denis.
Mesaje: 30
Membru din: Mar Ian 30, 2024 9:50 pm
Romania

Re: Cerere Unban FanGames

Conform cererii tale ai precizat faptul ca ai primit BAN la data de si ora urmatoare : 13.03.2024 - 21:00.. Dar pe discord ai facut numeroase sesizari cu privire la aceasta sanctiune ( Fara a sustine o cerere de UNBAN pana in prezent) inca de zilele trecute. Ceea ce ne demonstreaza faptul ca cererea ta nu este valida in proportie de 100%. Presupunem ca ai aplicat data si ora *aproximativa* corecta, eu in calitate de moderator al comunitatii nu am aplicat sanctiuni asupra contului precizat de tine.

Asteptam un raspuns de la restul echipei staff cu privire la cererea ta !

In caz contrar, daca se dovedeste ca nici unul dintre acestia nu te-au sanctionat si ai fost sanctionat de ANTICHEAT iti recomandam sa reinstelezi windows-ul de pe care operezi calculatorul, din cauza faptului ca in ultima perioada de administrare a serverelor singurii playeri care au fost banati de ANTICHEAT ''pe nedrept'' ai fost tu si prietenul tau Marco. Daca FONDATORII constata ca ai primit BAN intr-o modalitate incorecta fie de la admini, fie de la ANTICHEAT acestia vor actiona cu un verdic veridic !
Avatar utilizator
Bogdan
Mesaje: 12
Membru din: Mar Ian 30, 2024 9:53 pm
Romania

Re: Cerere Unban FanGames

Daca ai fost sanctionat de ANTICHEAT ai avut ceva in calculator cu hack sau ai jucat cu alt nume ca esti la prima abatere eu sunt pentru unban Geo !!
Avatar utilizator
5hs
Mesaje: 4
Membru din: Lun Feb 19, 2024 11:23 pm
Romania

Re: Cerere Unban FanGames

Eu nu stiu sa fi jucat acest baiat cu hack nu il stiu de mult timp dar nu il vad a juca cu hack eu sunt pentru unban Geo!!!
Sn1per
Fondator
Mesaje: 58
Membru din: Dum Apr 18, 2021 1:45 pm
3
Romania

Re: Cerere Unban FanGames

Nu este un ban activ pe acest cont, cel mai probabil ai luat ban intrand de pe alte conturi.
Avatar utilizator
denis.
Mesaje: 30
Membru din: Mar Ian 30, 2024 9:50 pm
Romania

Re: Cerere Unban FanGames

Pe comunitatile cs2.csgoromania.ro si cs2.fangames.ro avem un sistem care face posibila sanctionarea jucatorilor simultan pe ambele servere. Asa ca daca ai fost sanctionat pe csgoromania sau pe fangames o sa ai sanctiunea aplicata pe ambele servere.

Sn1per a revenit cu afirmatia conforma careia nu esti sanctionat pe contul de steam precizat in cererea de UNBAN, asadar daca ai activat de pe un alt cont de steam si ai folosit cheat-uri, pentru care ulterior ai fost sanctionat BAN-UL se aplica pe IP. :|
Recomandam revenirea cu o cerere pusa bine la punct !
Încuiat