Imagine

Reclamatie admini

Încuiat
Avatar utilizator
Zenqy
Mesaje: 6
Membru din: Dum Feb 11, 2024 5:25 am
Romania

Reclamatie admini

Server-ul pe care a fost incidentul: CS2.FANGAMES.RO
Nickname-ul tau: Zen
Nickname-ul adminului reclamat: 5HS / Sub_Zero43
Data si ora: in intervalul 22:25 - 23:25
Motiv: Dovada de neprofesionalism, limbaj inadecvat si toxicitate din partea acestora. Adminul Sub_Zero43 are un limbaj inadecvat fata de un jucator/jucatorii de pe server iar adminul 5HS pe langa lipsa de experienta si cunostinta a comenzilor are un comportament toxic si nepotrivit dupa parerea mea + dupa ce Jucator G E O a primit gag 30 min pe buna dreptate, imediat dupa ce Sub_Zero43 ( care i-a acordat gag-ul ) a iesit de pe server, domnul 5HS, din nu stiu ce motiv i-a scos gag-ul lui G E O , banuiesc ca acestia sunt prieteni si se cunosc. Pe filmare se observa cum admin 5HS ma tot intreaba de ce l-am injurat si sustinea ca eu m-am adresat lor cumva :)) doar ca acest lucru nu s-a intamplat pe toata durata prezentei mele pe server, eu nu m-am legat de nici un admin, singurul cuvant urat pe care l-am spus a fost " pripas " adresat jucatorului G E O [ Se poate vedea in log-uri ] P.S eu nu am prieteni pe server :D

https://prnt.sc/w9CPU7goae4- / https://prnt.sc/zxvnCz_j9ymh / https://prnt.sc/MWC6qhZvIKaC / https://prnt.sc/KaDjglC0XkO0 / https://we.tl/t-OrhMt58bxr
Sn1per
Fondator
Mesaje: 58
Membru din: Dum Apr 18, 2021 1:45 pm
3
Romania

Re: Reclamatie admini

Așteptam reacția adminilor in cauza.
Avatar utilizator
5hs
Mesaje: 4
Membru din: Lun Feb 19, 2024 11:23 pm
Romania

Re: Reclamatie admini

In mare parte asa sa intamplat are dovezi foarte bune dar la final-ul filmarii nu se aude injuratura spusa de el, eu cel putin am auzit o injuratura, pe langa asta a spus ca nu are prieteni pe sv dar unul dintre baietii cu care vorbeam a spus clar ca este prieten cu el si de asta si a permis sa se adreseze cu un limbaj licentios asupra lui.
In mare parte sunt de vina deoarece nu am avut un limbaj foarte corect si imi asum ca admin acestui sv consecintele si in legatura cu "prietenia" dintre mine si geo eu nu il cunosc pe acel baiat ne am mai intalnit pe sv si am facut carerinca cam atat {in mare parte pentru asta sunt serverele, pentru a te distra si pentru a te recrea de la haosul de pe compe uri }
Cam atat am avut de spus in caz ca am omis ceva va rog sa imi spuneti, io imi asum greseala cium am spus si mai sus si orice ar fii pot explica pentru ca eu unul stiu adevarul si nu stau sa ma supar sau cert pe un joc/calculator.
Avatar utilizator
Zenqy
Mesaje: 6
Membru din: Dum Feb 11, 2024 5:25 am
Romania

Re: Reclamatie admini

5hs scrie: Dum Feb 25, 2024 3:38 pm In mare parte asa sa intamplat are dovezi foarte bune dar la final-ul filmarii nu se aude injuratura spusa de el, eu cel putin am auzit o injuratura, pe langa asta a spus ca nu are prieteni pe sv dar unul dintre baietii cu care vorbeam a spus clar ca este prieten cu el si de asta si a permis sa se adreseze cu un limbaj licentios asupra lui.
In mare parte sunt de vina deoarece nu am avut un limbaj foarte corect si imi asum ca admin acestui sv consecintele si in legatura cu "prietenia" dintre mine si geo eu nu il cunosc pe acel baiat ne am mai intalnit pe sv si am facut carerinca cam atat {in mare parte pentru asta sunt serverele, pentru a te distra si pentru a te recrea de la haosul de pe compe uri }
Cam atat am avut de spus in caz ca am omis ceva va rog sa imi spuneti, io imi asum greseala cium am spus si mai sus si orice ar fii pot explica pentru ca eu unul stiu adevarul si nu stau sa ma supar sau cert pe un joc/calculator.

Imi pare rau sa te dezamagesc dar eu nu cunosc pe nimeni de pe server ;D 90% dintre jucatori sunt copii si injura toata ziua, n-am ce sa discut cu ei, daca mai fac uneori caterinca sau mai rad de ei e partea a doua dar nu, nu cunosc pe nici unul dintre ei. Data viitoare nu mai da ascultare la ce zic altii si intreaba persoana in cauza daca ii cunoaste si din nou, nu te-am injurat nici pe tine si nici pe vreun jucator .
Avatar utilizator
Bogdan
Mesaje: 12
Membru din: Mar Ian 30, 2024 9:53 pm
Romania

Re: Reclamatie admini

asa si mie de ce mai facut reclamatie ca nu inteleg eu i-am dat gag la Geo si am iesit dupa sv ce sa intamplat mai departe nu e treaba mea si cu limbajul licentios la fel il ai si tu.
Avatar utilizator
Zenqy
Mesaje: 6
Membru din: Dum Feb 11, 2024 5:25 am
Romania

Re: Reclamatie admini

Bogdan scrie: Dum Feb 25, 2024 11:36 pm asa si mie de ce mai facut reclamatie ca nu inteleg eu i-am dat gag la Geo si am iesit dupa sv ce sa intamplat mai departe nu e treaba mea si cu limbajul licentios la fel il ai si tu.

https://prnt.sc/fW-wqCxx74hA
N-am de gand sa stau sa-ti explic si tie ceea ce am vorbit cu HaiHui acum 2 saptamani pe discord, n-ai decat sa-ti intrebi superiorul cu ce ai gresit si o sa-ti explice el, eu nu sunt invatator sa va dau explicatii de fiecare data gresiti cu ceva.
Avatar utilizator
Bogdan
Mesaje: 12
Membru din: Mar Ian 30, 2024 9:53 pm
Romania

Re: Reclamatie admini

Nu ma intereseaza pe mine ce ai vorbit tu cu Hai Hui eu ti-am spus de 20 de ori ca nu am treaba ta tu tot urlai pe voice ca nu ai facut nimica si faceai misto de admini de azi inainte daca nu o sa va potoliti o sa fiti pedepsiti dupa ce ca stau si va scot toata ziua codati dupa sv si dau gag si mute sa nu va certati sa nu aveti problemea imi mai faci tu si reclamatie ca nu ai cu cine sa te certi dar tu pe voice ce vorbeai nu ai mai pus dovezi ai pus doar ce ai vrut tu ca nu ai ce face toata ziua decat sa stai sa te certi pe un forum
Avatar utilizator
Zenqy
Mesaje: 6
Membru din: Dum Feb 11, 2024 5:25 am
Romania

Re: Reclamatie admini

Bogdan scrie: Lun Feb 26, 2024 5:54 pm Nu ma intereseaza pe mine ce ai vorbit tu cu Hai Hui eu ti-am spus de 20 de ori ca nu am treaba ta tu tot urlai pe voice ca nu ai facut nimica si faceai misto de admini de azi inainte daca nu o sa va potoliti o sa fiti pedepsiti dupa ce ca stau si va scot toata ziua codati dupa sv si dau gag si mute sa nu va certati sa nu aveti problemea imi mai faci tu si reclamatie ca nu ai cu cine sa te certi dar tu pe voice ce vorbeai nu ai mai pus dovezi ai pus doar ce ai vrut tu ca nu ai ce face toata ziua decat sa stai sa te certi pe un forum

1. Eu n-am scos un sunet pe voice chat ;) decat cand striga 5HS dupa mine, nici macar nu eram in aceeasi echipa ca sa-ti vorbesc si se vede in log-uri cand am intrat pe server, in general nu prea vorbesc, decat daca dau info si asta mai rar, vezi ca ma confunzi.
2. Tu singur ai intrat in staff, e datoria ta sa intri sa-ti faci treaba ca de aia ai gradu ala k idee, nu-ti convine iesi afara si citeste o carte, si asa nu stii sa scrii corect.
3. Daca ai chef de cearta te-as ruga sa scrii pe discord ca nu e chat de discutii aici. Ai injurat ca si admin, ve-i fi penalizat/avertizat, nu ai argumente de adaugat, esti vinovat si degeaba te ataci.
Sn1per
Fondator
Mesaje: 58
Membru din: Dum Apr 18, 2021 1:45 pm
3
Romania

Re: Reclamatie admini

Adminii au fost avertizați verbal si sper pe viitor sa fie totul ok.
Încuiat